Rüki galeriis on müügil valik kaasaegset eesti kunsti. Enamik töid on üleval siin kodulehel, kuid täieliku valikuga saab tutvuda galeriis kohapeal.
Kui Sul on kunstiteos, mida soovid müüa, siis aitame Sul seda teha.

UUS! Kunstilaenutus - Rüki galeriist saab nüüd kunstiteoseid ka rentida, et oma kodu või ettevõtte seinu kaunistada. Pakume eesti kaasaegset kunsti, nii maale, graafikat kui fotokunsti jm. Edasta meile oma soov telefoni või e-kirja teel ning saame tutvustada oma valikut ja edasised sammud kokku leppida.

Lisainfo saamiseks võta ühendust ruki@rukigalerii.ee, tel 5289059 või külasta galeriid!


Avasta võrratuid teoseid

Rüki galerii pakub laia valikut kaasaegset eesti kunsti. Nii galeriis kohapeal kui ka kodulehe kaudu on võimalik osta Eesti kunstnike originaalteoseid. Valikus on erinevad meediumid, mida müüme ja ostame - maalikunst, graafika, fotokunst, joonistused ja pastellid jm. Valiku saate teha vastavalt oma maitsele, eelarvele ja vajadusele. Kuna pakkuda on palju erinevaid teoseid ning nimekiri pidevalt muutub ja täieneb, siis oleme kindlad, et leiate endale sobiva.  

Kaasaegsest kunstist

Kaasaegseks kunstiks peetakse tänapäeva kunsti, mis on loodud 20. sajandi teisel poolel või 21. sajandil. Seda iseloomustab uute tehnikate ja võtete (foto, video, arvutid, installatsioon, performance jne) kasutamine, soov ületada kõikvõimalikke piire, see on orienteeritud sotsiaalsetele ja poliitilistele valupunktidele. Kaasaegne kunst hõlmab erinevaid meediume ning tihti on need omavahel põimitud. Kaasaegne kunst sobib suurepäraselt erinevatesse interjööridesse, köidab seal tähelepanu ja tõstab kogu ruumi meeleolu.  

Miks kunsti osta?

Paljud inimesed soetavad kunsti ruumi kaunistamiseks. Kunst rahustab meeli ja annab inspiratsiooni. Kaasaegne kunst võib olla figuraalne või abstraktne, kuid kui see vaatajat kõnetab ja põhineb isiklikel väärtustel, siis teeb see õnnelikuks.

Originaalkunsti soetamine on kindlasti ka investeering, kuna teoste hinnad tõusevad ajas ning seda võib võtta kui pensionifondi. Eesti kunstnike loomingut ostes toetad ka kohalikku kultuuri ning omad tükikest eesti kunstiajaloost. 

Miks osta kunsti Rüki galeriist?

Teeme koostööd mitmete Eesti kunstnikega, seega meie galeriist kunsti ostes toetate otse kunstnikke. Meilt leiab nii alles alustavate kui ka väga tuntud kunstnike loomingut. Mitte vähe oluline on ka see, et meie galeriist leiad kunsti mõistlike hindadega, kuna väikelinna galeriina on võimalik soodsamat hinnataset hoida. Rüki galerii kaudu kunsti ostmine on lihtne, kohale tulles saab galeristi soovituste põhjal valida sobiva teose, paljud teosed on üleval meie kodulehel, telefoni ja meili teel saab küsida lisainformatsiooni.  

Miks me kunsti müüme?

Rüki galerii eesmärk on tutvustada Eesti professionaalsete kunstnike loomingut nii kohalikele elanikele kui külalistele Eestist ja mujalt maailmast. Seda saame teha nii näitusi korraldades kui ka kunstnike loomingut müües. Leiame, et kunsti müük aitab kaasa Eesti kunsti arengule laiemas maailmas. 

Kas soovid müüa kunsti?

Võta meiega ühendust ruki@rukigalerii.ee, tel. 5289059 või külasta galeriid ning me aitame sul seda teha!